Skup - Antykwariat Warszawa

Skup monet BANKNOTÓW ODZNACZEŃ MEDALI

Tylko z profesjonalną wyceną i doradztwem!

Monety Srebrne

Srebrne monety kolekcjonerskie cechuje zwykle limitowany nakład oraz lepsza jakość wykonania. Często tworzą one całe serie kolekcji.

10 złotych Bolesław Chrobry 1925

Monety Złote

Złote monety charakteryzują się często ograniczonym nakładem, dzięki czemu stanowią alternatywę dla monet bulionowych.

Banknoty

Banknoty emitowane są z myślą o kolekcjonerach z okazji ważnych wydarzeń lub też upamiętniają wybitne postaci i ich rolę w historii.

tytul

treść

tytul

treść

Odznaczenia

Honorowe wyróżnienie o określonym znaku nadawane za szczególne zasługi lub wybitne osiągnięcia w różnych dziedzinach pracy zawodowej lub społecznej.

Medale i Pamiątki Wojskowe

Emisje medali okolicznościowych, Miniaturki, Ordery, Akcje, Obligacje, Plakiety, Orzełki, Legitymacje i dokumenty Wojskowe, Pamiątki wojskowe i inne przedmioty kolekcjonerskie.

stare srebra, bibeloty

Antyki, Stare Srebra i Bibeloty

Kupujemy stare srebra, antyki ibibeloty.

SKUP MONET WARSZAWA - NUMIZMATYKA

Numizmatyka to niezwykle ciekawa i ważna nauka pomocnicza historii. Zajmuje się badaniem monet, banknotów oraz innych znaków pieniężnych pod względem estetycznym, historycznym, ale też technicznym. W Polsce z roku na rok przybywa coraz więcej pasjonatów tej pięknej dziedziny. Dobrze wiemy, o czym mówimy – działamy już od 30 lat. Zajmujemy się skupem srebrnych monet, skupem złotych monet kolekcjonerskich,  skupem banknotów oraz  wyceną tych wymienionych rzeczy. Nasz sklep numizmatyczny to również wszelkiego rodzaju medale, ordery, odznaczenia, akcje, obligacje, czy pamiątki wojskowe, harcerskie oraz pamiątki związane z powstaniem warszawskim. Koniecznie odwiedź nasz sklep przy ul. Puławskiej 24B w Warszawie.

SKUP SREBRNYCH MONET ORAZ SKUP ZŁOTYCH MONET - FACHOWE DORADZTWO NA WYCIĄGNIĘCIE RĘKI

W Twoim domu znajdują się stare monety, stare banknoty, medale, odznaczenia czy inne historyczne pamiątki? Warszawa oferuje wiele miejsc, w których możesz je spieniężyć, jednak my oferujemy coś więcej. Nasz sklep numizmatyczny tworzą ludzie z dużym doświadczeniem i pasją. Cenimy i kochamy historię, dlatego staramy się jak najlepiej doradzać naszym Klientom. Oferujemy przy tym skup srebrnych monet. Do tego skup złotych monet kolekcjonerskich oraz skup banknotów. Odwiedzając nasz sklep, możesz liczyć na profesjonalną wycenę i profesjonalną obsługę fachowców w dziedzinie numizmatyki. Na to zawsze warto postawić. W przypadku tak szlachetnej pasji bylejakość nie może wchodzić w grę.

SKUP MONET? TYLKO Z PROFESJONALNĄ WYCENĄ I DORADZTWEM

Jeśli w grę wchodzi  wycena monet, musisz postawić na doświadczonych fachowców, którzy doskonale orientują się w kwestiach estetycznych, technicznych i historycznych. Nasz sklep działa w Warszawie już od 30 lat. W tym czasie zebraliśmy ogromne, trudne do przecenienia doświadczenie, przy okazji poznając cały rynek absolutnie od podszewki. Dlatego dziś możemy zaoferować  skup kolekcjonmerskich złotych monet, skup srebrnych monet oraz skup banknotów , oferując przy tym konkurencyjne ceny.

SKUP MONET W NAJLEPSZYCH CENACH

Nasi Klienci mogą liczyć na rzetelną wycenę i profesjonalną obsługę. Odwiedzając nasz skup monet, musisz pamiętać, że odpowiednia wycena monet możliwa jest tylko przy ich odpowiednim przygotowaniu. Dlatego pod żadnym pozorem nie powinieneś ich samodzielnie czyścić ani myć bo bardzo łatwo można w ten sposób zniszczyć monety. O warunki przechowywania banknotów również należy zadbać. Muszą być przechowywane w odpowiednich klaserach bądź holderach lub po prostu ułożone na płasko między kartkami książki. Pod żadnym pozorem nie można ich zginać, zaginać rogów, prasować itp. Dokonamy jak najwierniejszej oceny towaru pod kątem jego wartości estetycznej i technicznej oraz określimy stan zachowania. Z powodzeniem prowadzimy nasz sklep już od 30 lat, między innymi za sprawą przykładania dużej uwagi do takich właśnie szczegółów. Chcesz nas odwiedzić? Serdecznie zapraszamy! Warszawa, ul. Puławska 24B – tu nas znajdziesz – Skup monet Warszawa. (poprzednia nasza siedziba mieściła się na ul. Andersa 18 – dawna DESA). Skup złotych monet, skup srebrnych monet oraz skup banknotów to nasza specjalność.

SKUP SREBRNYCH MONET WARSZAWA. POSTAW NA SKLEP Z 30-LETNIĄ TRADYCJĄ

Na rynku numizmatycznym działamy już od trzydziestu lat. Wiąże się to z naszym bogatym doświadczeniem i doskonałą znajomością rynku. Do tego, w naszym sklepie pracują osoby posiadające dużą wiedzę numizmatyczną. To Twoja gwarancja jakości usługi i bezpieczniej transakcji. Jeśli interesuje Cię skup monet w Warszawie, zwłaszcza skup srebrnych monet, skup kolekcjonerskich  złotych monet czy skup banknotów, koniecznie zgłoś się do nas. Pamiętaj jednak, że interesują nas zarówno stare monety, jak i te nowe. Oferta naszych zainteresowań jest naprawdę bogata. Z każdym swoim znaleziskiem możesz się do nas zgłosić, licząc na fachowe doradztwo.

PROCES ZAKUPU

3 Łatwe Kroki

01.

Skontaktuj Się z Nami

Jeśli w grę wchodzi wycena monet, musisz postawić na fachowców, którzy doskonale orientują się w kwestiach estetycznych, technicznych i historycznych. Nasz sklep działa w Warszawie już od 30 lat. W tym czasie zebraliśmy ogromne, trudne do przecenienia doświadczenie, przy okazji poznając cały rynek absolutnie od podszewki. Dlatego dziś możemy zaoferować profesjonalny skup złotych monet oraz skup banknotów.

02.

Wycena i Doradztwo

Jeśli chcesz spieniężyć swoją kolekcję lub po prostu posiadasz przedmioty, które mogą posiadać wartość historyczną – zgłoś się do nas. Od ręki wyceniamy i płacimy gotówką. Jak wygląda przebieg transakcji? Przede wszystkim musimy obejrzeć dany przedmiot. Wtedy dokonujemy profesjonalnej wyceny. Po wszystkim wypłacamy gotówkę. Nic prostszego, prawda?

03.

Sprzedaj

Odwiedzając nasz sklep, musisz pamiętać, że odpowiednia wycena monet możliwa jest tylko przy ich odpowiednim przygotowaniu. Dlatego pod żadnym pozorem nie powinieneś ich samodzielnie czyścić ani myć, bo bardzo łatwo można w ten sposób zniszczyć monety. Dokonamy jak najwierniejszej oceny towaru pod kątem jego wartości rynkowej oraz określimy stan zachowania. Z powodzeniem prowadzimy nasz sklep już od 30 lat, m.in. za sprawą przykładania dużej uwagi do takich właśnie szczegółów. Chcesz nas odwiedzić? Warszawa, ul. Puławska 24B – tu nas znajdziesz. ( poprzednia nasza siedziba mieściła się na ul. Andersa 18 – dawna DESA ) Skup monet srebrnych, złotych oraz skup banknotów to nasza specjalność.

Recenzje

Co Nasi Klienci Powiedzieli

Miałem po swoich pra-dziadkach kilka odznaczeń i pamiątek wojskowych. Niestety trochę mnie przycisnęło i potrzebna mi była gotówka dlatego właśnie zdecydowałem się na skup tych rzeczy. Powiem szczerze że cenowo wyszło to bardzo dobrze także polecam

Adam Dudziński

Miałem dość sporą kolekcję, nie tylko monety ale też i różne odznaczenia itd. W końcu zdecydowałem się to sprzedać bo tak naprawdę przekładałem to tylko z miejsca na miejsce. Byłem w szoku jak Pan Artur podał mi dokładną wycenę tych przedmiotów. Polecam!!

Karol Gluza

Transakcja w zupełności dyskretna na czym bardzo mi zależało, gotówka od ręki, zero problemów, zero zbędnego gadania, wszystko załatwione szybko i bezproblemowo. Polecam serdecznie

Krystian Jaworski