Monety Srebrne​

Skup Monet Srebrnych

Przykłady monet srebrnych

OFERUJEMY SKUP SREBRNYCH MONET. DROGI KLIENCIE, NASZ SKLEP TO DOBRY WYBÓR!

Zapoznaj nas ze swoją ofertą? Postaramy się jak najlepiej zapłacić. W naszym sklepie transakcje mogą być negocjowane. I na tym nasza działalność się nie kończy. Kupujemy medale, banknoty, ordery, odznaczenia, pamiątki wojskowe, akcje, obligacje. Przyjdź i sam zobacz, z pewnością nie pożałujesz.

Nasz sklep stacjonarny znajduje się w Warszawie (na ul. Puławskiej 24B). Skup monet jeszcze nigdy nie był tak elastyczny i otwarty! Przy tym, każde zlecenie traktujemy z taką samą uwagą – na naszą pomoc możesz liczyć w każdej sytuacji.

CZY OPŁACA SIĘ INWESTOWAĆ W MONETY? JAKIE MONETY WARTO KUPOWAĆ?

Odpowiedź brzmi: TAK! Warto inwestować w numizmatykę. Na przestrzeni ostatnich lat okazało się, że jest to bardziej opłacalne niż trzymanie ciągle tracącej na wartości gotówki. Z tym, że zanim cokolwiek zaczniesz kupować, radzimy najpierw gruntownie wdrożyć się w temat. Poczytać literaturę numizmatyczną, zaopatrzyć się i poprzeglądać katalogi, poczytać artykuły w Internecie.  Poznanie tej dziedziny to długotrwały proces – życzymy cierpliwości!

GDZIE JEST SKUP STARYCH MONET?

Skup starych monet jest u nas, w Antykwariacie Numizmatycznym przy ul. Puławskiej 24 B w Warszawie. Zapraszamy do stacjonarnego sklepu, przyjaznego klientom, gdzie w komfortowych warunkach i bezpiecznie można transakcji. Oferujemy Państwu atrakcyjne ceny zakupu. Płacimy od ręki gotówką.