Monety Złote

Skup Monet Złotych

Przykłady złotych monet

Najczęściej spotykane na naszym rynku

7,5 rubla
20 dolarów moneta złota
4 dukaty moneta złota

SKUP ZŁOTYCH MONET KOLEKCJONERSKICH NA KORZYSTNYCH WARUNKACH - ZAPEWNIAMY KOMFORTOWĄ I DYSKRETNĄ TRANSAKCJĘ

Skup złotych monet kolekcjonerskich, prowadzony przez doświadczonych specjalistów, to korzyść dla Ciebie. Dzięki temu możesz liczyć na korzystniejszą wycenę, a co za tym idzie – większe pieniądze dla Ciebie. Do naszej pracy podchodzimy z nieukrywaną pasją, dlatego staramy się by jakość obsługi w naszym sklepie była na wysokim poziomie, co nie zawsze przy roszczeniowej postawie Klientów się udaje.  A kontakt z nami? Najlepiej przyjść do naszego sklepu stacjonarnego, można wcześniej zatelefonować. Nasza lokalizacja? Warszawa, ul. Puławska 24B. Tam nas znajdziesz.

GDZIE SPRZEDAĆ MONETY? ILE KOSZTUJE SREBNA MONETA? ILE KOSZTUJE ZŁOTA MONETA? OD CZEGO ZALEŻY CENA MONETY?

Sprzedać czy wycenić monety można u nas! Tak pokrótce:  cena monety w dużej mierze zależy od stopnia rzadkości danej monety, od kruszcu w jakim jest wykonana, od światowych, giełdowych notować złota i kursu dolara. Cena monet uzależniona jest również po prostu od potrzeb rynku.

Naszą działalność prowadzimy już od 30 lat, dokonując w tym czasie setki, a może i tysiące bezpiecznych, korzystnych dla obu stron transakcji. Tu możesz liczyć na dobrą, uczciwą cenę. Aby tak się stało, skup monet musi być prowadzony przez osobę o rozległej wiedzy numizmatycznej. Za nami przemawia aż 30 lat doświadczenia w tej trudnej i niezwykle wymagającej branży. 30 lat w jednej branży – to wiele mówi o naszym zaangażowaniu i podejściu do numizmatyki. Stacjonarny Sklep Numizmatyczny na ul. Puławskiej 24 B w Warszawie – zaprasza!