Regulamin

Regulamin sklepu

 1. Właścicielem niniejszego  sklepu internetowego jest firma Antykwariat Numizmatyczny Ewa Habich z siedzibą pod adresem: ul. Puławska 24 B,  02-512 Warszawa

               REGON: 380142122

                 NIP: 951-915-22-26

 1. Przed złożeniem zamówienia Klient powinien się zapoznać z treścią Regulaminu tym samym Korzystając  lub składając zamówienie w sklepie internetowym www.habich.com.pl   Klient akceptuje niniejszy regulamin.
 2. Wysłanie zamówienia jest równoznaczne z akceptacją ceny towaru,  obowiązujących kosztów wysyłki oraz terminów. Ceny towarów i koszty wysyłki  znajdujące się tu : www.habich.com.pl/…..  Sprzedającego wyrażone są w złotych polskich i zawierają podatek VAT.
 3. Zamówienia w Sklepie Klient może składać przez Internet mailowo na adres [email protected]  lub telefonicznie pod numerem  (22) 831-36-48 lub 692-400-175
 4. Przyjęcie zamówienia do realizacji następuje w momencie przesłania przez Sklep maila potwierdzającego, które nastąpi najdalej dwa dni po złożeniu zamówienia.
 5. Warunkiem niezbędnym do realizacji zamówienia jest poprawnie wypełnienie zamówienia przez Kupującego za pośrednictwem strony www Sprzedawcy.
 6. Wysłanie towaru następuje po potwierdzeniu zamówienia przez Sprzedającego oraz otrzymaniu zapłaty na rachunek bankowy w ciągu od jednego do pięciu dni roboczych o ile nie zostaną uzgodnione inne ustalenia.
 7. Do wartości zamówienia doliczone są koszty wysyłki. Koszty wysyłki dostępne są pod adresem  www.habich.com.pl/….. .
 8. Za zamówienie wraz z kosztami przesyłki Klient zobowiązany jest zapłacić w ciągu 48 godz.  dni od daty złożenia zamówienia chyba że Strony drogą mailową uzgodnią inaczej.
 9. Sklep nie ponosi odpowiedzialności za zagubione przesyłki dlatego zalecamy ubezpieczanie droższych przesyłek.
 10. Sklep w szczególnych przypadkach zastrzega sobie prawo odmowy realizacji zamówienia bez podania przyczyny.
 11. Sklep oprócz paragonu fiskalnego na życzenie Klienta wystawia fakturę VAT.
 12. Kupujący zobowiązany jest do odbioru zamówionego.
 13. Reklamacja może zostać złożona przez Klienta pisemnie na adres Antykwariat Numizmatyczny ul Puławska 24 B 02-512 Warszawa bądź w formie elektronicznej czyli poprzez mail na adres [email protected]  .
 14. Reklamacja zostanie rozpatrzona w terminie 14 dni od otrzymania jej w prawidłowej postaci – odpowiedź zostanie udzielona listownie albo poprzez mail.
 15. Konsument ma prawo odstąpić od umowy  w terminie 14 dni zgodnie z ustawą o prawach konsumenta  z dnia 30 maja 2014.
 16. Sprzedający zobowiązuje się do ochrony danych osobowych Klientów zgodnie z ustawą ,,O ochronie danych osobowych”.
 17. W sprawach nieregulowanych Regulaminem Sklepu zastosowania mają obowiązujące przepisy prawa.